l
Anasayfa

l Kurumsal

l S.S.S.

l Ürünlerimiz

l Teknik Bilgi

l Foto Galeri

l Referanslar

l E-Katalog

l Bize UlaşınYeni Ürün
Cam Balkon Filmi


KONUT CAM FİLMİ

Güneş, ısı-ışık kontrol cam filmi evinizin camlarına   uygulandığında, güneşin toplam enerjisinin % 80 kadar yansıtarak bir güneş bariyeri sağlar.

MİMARİ CAM FİLMİ

Güneş, kontrol cam filmi göz kamaşmasını ortadan kaldırır ve enerji tüketimini azaltırken genel konfor düzeyini artırmaya yardımcı olur. 

Güvenlik Cam Filmi

GÜVENLİK CAM FİLMİ

Emniyet ve güvenlik cam filmi, camın kırılmasından sonra cam parçalarının etrafa dağılmasını engellemek amaçlı tasarlanmıştır. 

Dekoratif Cam Filmi

DEKORATİF CAM FİLMİ

Dekoratif cam filmi camlarınıza yeni bir görünüm verirken ofis alanları için gizlilik sağlamaya yardımcı olur.

Vitray Cam Filmi

VİTRAY CAM FİLMİ

Düz camı vitraylı cama dönüştüren, ışığı yumuşatarak geçiren, görüntü engelleyici ve farklı motiflerde cam filmleri.

ÇATI GÜNEŞ KORUMA FİLMİ

Bu filmler özel olarak üretilmiş akrilik esaslı olup güneş ısısını yüksek oranda yansıtarak istenilen düzeyde ısı ve ışık kontrolü sağlar.

Oto Cam Filmi

OTO CAM FİLMİ

Oto cam filmi zararlı UV ışınlarından kendinize, yolcu ve aracınızın iç korumasına yardımcı olmak için, ya da sürüş konforunu artırmak için mükemmel bir çözümdür.

Vitrin ve müze filmi

UV ve MÜZE FİLMİ

Vitrin cam filmi güneşin zararlı ışınlarını % 99 engelleyerek vitrindeki ürünlerinizin, mobilya ve kumaşlarınızın UV ışınlarından kaynaklanan solmalarını engeller.

Cam filmlerimiz hiçbir özel bakım gerektirmez. Cam temizliği için kullanılan sıvılar ve suyla istenildiği kadar sık silinip yıkanabilir. Ancak ilk uygulamayı takip eden 15 gün içerisinde silinmemeli ve yıkanmamalıdır.


 
 

l Anasayfa l Kurumsal l S.S.S. l Ürünlerimiz l Teknik Bilgi l Foto Galeri l Referanslar l E-Katolog l İletişim l Site Haritası l

© Copyright 2006 Başkent Cam Filmleri Türkiye l Window Films l